Hoofdpagina: verschil tussen versies
Uit RobotMC.be
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 12: | Regel 12: | ||
== Agenda == | == Agenda == | ||
{| cellpadding="5" cellspacing="0" border="1" | {| cellpadding="5" cellspacing="0" border="1" | ||
! Datum | ! Datum | ||
Regel 20: | Regel 18: | ||
! Uur | ! Uur | ||
! Agenda | ! Agenda | ||
|- | |||
|20 januari 2018 | |||
|Thomas More | |||
|Studielandschap | |||
|8u30 - 12u30 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |17 februari 2018 | ||
|Thomas More | |Thomas More | ||
| | |Studielandschap | ||
|8u30 - 12u30 | |8u30 - 12u30 | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''10''' maart 2018 | |||
|Thomas More | |||
|Studentenrestaurant | |||
|'''10u - 16u''' | |||
| Open Campusdag Thomas More | |||
|- | |- | ||
|21 april 2018 | |||
|Thomas More | |||
|Studentenrestaurant | |||
|'''10u - 14u''' | |||
| Open Campusdag Thomas More | |||
|- | |||
| | |19 mei 2018 | ||
|Thomas More | |Thomas More | ||
|Studielandschap | |Studielandschap | ||
| | |8u30 - 12u30 | ||
| | | Extra Oefendag Roborama | ||
|- | |- | ||
|26 mei 2018 | |||
|Thomas More | |||
|Studielandschap + inkomhal | |||
|'''10 - 17u''' | |||
| '''Roborama 2018''' | |||
|- | |||
| | |16 juni 2018 | ||
|Thomas More | |Thomas More | ||
|Studielandschap | |Studielandschap | ||
Regel 49: | Regel 73: | ||
|xxx | |xxx | ||
|xxx | |xxx | ||
| ''Geen clubdag in juli'' | | ''Geen clubdag in juli'' | ||
|- | |- | ||
| | |18 augustus 2018 | ||
|Thomas More | |Thomas More | ||
| | |Studielandschap | ||
|8u30 - 12u30 | |8u30 - 12u30 | ||
| | | |
Versie van 17 dec 2017 21:00
Robots & Microcontrollers
Microcontroller en robot kunnen geïnterpreteerd worden in de breedste zin van het woord, elk hobbyproject dat iets elektronisch, digitaal of computer in zich heeft, is welkom. Het kan gaan om een zelfbouw project, gekochte kits, kant-en klaar robots, LEGO Mindstorms (EV3 en NXT), Fishertechnic enz... Het hoeft ook niet per se een robot te zijn. Raspberry Pi, Arduino, Domotica, Automatisering, Licht effecten ... eender welk automatiseringsproject eigenlijk.
Naast het uitwisselen van informatie hebben we vier wedstrijden
- Roborama : onze jaarlijkse multi-disciplinaire wedstrijd in België in het voorjaar doorgaat, in het najaar bij onze zusterclub in Nederland
- Team Building Day : Bouw als Team in 1 dag een robot die 3 opdrachten kan uitvoeren die je 's ochtends meegedeeld krijgt
- Zolderkamer uitdagingen : Bouw op je eigen tempo een robot die één welbepaalde opdracht aankan en kom demonstreren als het jou past
- Lijnvolg race: leg het parcours af in de kortst mogelijke tijd. Dit is een doorlopende competitie, dus op iedere bijeenkomst kun je een poging wagen.
Als je op de hoogte wil blijven of een vraag wil stellen, kom dan gewoon langs of schrijf je in op onze Google Discussiegroep of volg ons via Facebook. Je kan natuurlijk ook gewoon een mailtje sturen naar info@robotmc.be
Agenda
Datum | Plaats | Lokaal | Uur | Agenda |
---|---|---|---|---|
20 januari 2018 | Thomas More | Studielandschap | 8u30 - 12u30 | |
17 februari 2018 | Thomas More | Studielandschap | 8u30 - 12u30 | |
10 maart 2018 | Thomas More | Studentenrestaurant | 10u - 16u | Open Campusdag Thomas More |
21 april 2018 | Thomas More | Studentenrestaurant | 10u - 14u | Open Campusdag Thomas More |
19 mei 2018 | Thomas More | Studielandschap | 8u30 - 12u30 | Extra Oefendag Roborama |
26 mei 2018 | Thomas More | Studielandschap + inkomhal | 10 - 17u | Roborama 2018 |
16 juni 2018 | Thomas More | Studielandschap | 8u30 - 12u30 | |
xxx | xxx | xxx | xxx | Geen clubdag in juli |
18 augustus 2018 | Thomas More | Studielandschap | 8u30 - 12u30 |